O firmie

Firma bluebusiness działalność w branży internetowej rozpoczęła w roku 2000. Pierwsze nasze usługi skupiały się na projektowaniu i prowadzeniu stron internetowych naszych klientów. Na początku działalności korzystaliśmy z serwerów innych firm. Obserwując oczekiwania klientów, zdobywając wiedzę i doświadczenie doszliśmy do wniosku, że pakiety hostingowe oferowane na rynku są źle dopasowane do potrzeb klientów, a ceny są wygórowane.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy był zakup własnych serwerów. W roku 2002 zaproponowaliśmy naszym dotychczasowym klientom konta hostingowe na własnych szybkich serwerach. Serwery umieściliśmy w Krakowie w serwerowni Krakowskiego e-Centrum Informatycznego. Serwery zostały podpięte do sieci szkieletowej czterech operatorów: ATMAN, GTS, Netia, ACK Cyfronet. Oferujemy na nich najnowsze rozwiązania techniczne, możliwość elastycznej i łatwej konfiguracji, szeroki zakres usług dodatkowych i całodobową pomoc techniczną. Oferta dostępna pod adresem: www.bluehosting.pl.

Rozwój technologii oraz internetu zmienił w ostatnim czasie wymagania klientów. Strony internetowe przestały być tylko zbiorem tekstów i grafik. Użytkownicy na swoich stronach umieszczają także zdjęcia wysokich rozdzielczości, oraz pliki audio i wideo. Idąc za potrzebami klientów oraz badając rynek postanowiliśmy umieścić kilka naszych serwerów w największym Data Center w Europie w Duesseldorf (Niemcy). Wybór ten nie jest przypadkowy. Umieszczenie naszych serwerów właśnie w tej serwerowni pozwoliło zwiększyć pojemności kont hostingowych oraz umożliwić wiekszy transfer przy zachowaniu niskiej ceny oraz najwyższego poziomu świadczonych usług. Wszystko to sprawia, że pakiety hostingowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych prowadzących strony domowe, małych, średnich i dużych firm oraz portali internetowych. Oferta dostępna pod adresem: www.gito.pl.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i bezpłatnego przetestowania naszych usług.

Z wyrazami szacunku.
Zespół bluehosting.plWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. [Akceptuję]